REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

SZCZEGÓŁY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia na towary oferowane w SONTEX przyjmowane są:
– poprzez stronę internetową www.sontexpoland.com,
– telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta pod nr telefonu 792 929 005,
– pocztą elektroniczną pod adresem biuro@sontexpoland.com.

2. Pracujemy od 9:00-17:00 w dni powszechne oraz 9:00-14:00 w soboty.

3. Zamówienia za pośrednictwem sieci Internet można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia telefoniczne można składać w dni robocze w godzinach od 8:00-17:00.

4. Hurtownia zastrzega sobie prawo do weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania, w przypadku zamówienia złożonego przez Klienta, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru lub zalega z płatnością gdy autentyczność zamówienia budzi uzasadnioną wątpliwość.

5. Hurtownia zastrzega sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia.

6. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma informację zwrotną, wysłaną pocztą elektroniczną na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, stanowiącą informację o poprawnie złożonym zamówieniu.

7. Realizacja zamówienia następuje:
– w przypadku zamówień płatnych przelewem – z chwilą zaksięgowania wpłaty zgodnej z wartością zamówienia na koncie,
– w przypadku zamówień płatnych za pobraniem – po zakończeniu procedury składania zamówienia,

8. Modyfikacja zamówienia jest możliwa tylko do czasu, gdy zamówienie nie zostało zrealizowane. Wprowadzenie zmian jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 792 929 005

9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia w celu podjęcia decyzji, dotyczącej dalszego postępowania w sprawie realizacji zamówienia.

10. W przypadku gdy towar jest niedostępny, Hurtownia ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 30 dni, licząc od dnia jej zawarcia. Jeżeli Klient dokonał zapłaty za towar, hurtownia zwróci Klientowi należność w terminie 14 dni od dnia anulowania zamówienia.

pl_PL
en_GB pl_PL